hikaru.pl

hikaru.pl

Rezerwacja sali

Rezerwacja sali

Rezerwacja sali

Nasza restauracja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i daje możliwość zarezerwowania sali na uroczystość. Oczywiście specjalizujemy się w kuchni azjatyckiej, jednak podczas rezerwacji sali klient decyduje, jakie dania mają być w ofercie. Jeśli klient chce, żeby wszystkie dania były azjatyckie, to dostaje konkretne jadłospisy, z których wybierze jeden. W sytuacji, gdy jadłospis ma być tradycyjny, współpracujemy z firmą cateringową, która dostarczy właściwe dania do lokalu, ponieważ sami nie przygotowujemy dań tradycyjnych.

Przy wynajmie lokalu koszt takiej usługi to 150 zł za osobę, jednak w tym jest zarówno obsługa całkowita jak i sprzątanie po uroczystości. Nie dostarczamy alkoholu. Jeśli klient chce mieć w czasie imprezy alkohol, musi dostarczyć go sam. Wszelkie problemy wynikłe z picia alkoholu, pociągają do odpowiedzialności osobę, która wynajęła salę. To znaczy, że za każde zniszczenia, których dopuszczą się goście, odpowiada osoba, która wynajęła salę. Posiadamy dwie sale, w których można zrobić zarówno wesele jak i chrzest lub I komunię.

Sale są na 120 lub 40 osób. W zależności od ilości gości, wynajmowana jest konkretna sala, która zmieści ilość osób. Nie ma znaczenia, która to będzie.

Artykuł dzięki: